Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni azt,...

Hogyan lehet megtudni azt, hogy ki és/vagy honnan járkál be a gépedbe? Hogyan lehet visszanyomozni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Rejtett kamera a szobában segíthet. Más nem nagyon. Rakj rá jelszót, és cseréld rendszeresen.
2013. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy egy másik gépről.Elméletileg,ahogy tudom,ha a géped IP címét egyszer megtudják,mindenhez hozzáférnek...Van akinek sajna,ez a szórakozása.Olyan progi,vagy emberke lenne jó,aki vágja ezt a témát!A géphez senki nem fér hozzá,amúgy is kódolva van.
2013. dec. 30. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Az IP címeddel baromira nem megy senki semmire. Router, nat, tűzfal mögött vagy. Aki ezeken át tud jutni, az meg már profi bűnöző. Ha ilyennel van dolgod, akkor ne a saját szakálladra akarj dolgozni, hanem keresd fel a rendőrséget minél hamarabb.
2013. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A rendőrség megkeresése megtörtént...Nagyon érdekelte őket.Nem származik anyagi,fizikai kár,sok ügyük van,bla-bla-bla...Hiába cserélgetem a jelszót,kaptam nem egy vírusírtót,emlegettek nekem valamit,hogy ha megszerezték a gépnek valami számát/címét,akkor mindenhez hozzáférnek.Sajna nem vagyok nagy mágus ezen a téren,lehet nem Ip címet mondtak.De mindegy is.Csak valahogy utána akarok járni ,hogy ki az.Nem valószínű,hogy valami komoly bűnözők lennének.Inkább az ex-re gyanakodok,aki kíváncsi(hogy ő honnan jutott ilyen ,,tudáshoz",fogalmam sincs,vagy hogy ki segíti...),de ha ő,ha más,valahogy csak szeretném tudni és lezárni ezt a dolgot!
2013. dec. 30. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
IP címe csere (modem újraindítása, router mac címének megváltoztatása), és a rendszer újratelepítése biztosan kizárja. Utóbbit arra az esetre javasolnám, ha lehetséges, hogy a gépedre valamilyen kémprogramot rakott.
2013. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!