Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IntelŸ Core™ i7-3635QM...

IntelŸ Core™ i7-3635QM Processzor, tényleg nagyon melegedne laptophűtő nélkül? Játék gépigényével kapcs. Kérdés is

Figyelt kérdés

Vennék egy laptopot játékra. Tudom, hogy nem azt kéne, hanem asztalit, de így tudom csak megoldani.

Egyrészt az érdekel, h az ilyen kategóriájú procik téll nagyon melegszenek? Másrészt az érdekelne, hogy mennyire fontos egy játéknál a proci és a videókártya?

A gf gt 700as sorozatból melyik tagtól lenne érdemes? 710 vagy 720 között érdemes vacillálni? a 740 van még sok gépbe, de az már azért drágább. megérné? (erős i5-ös proci mellé pl)


2014. jan. 1. 11:52
 1/4 A kérdező kommentje:
És bután írtam a kérdés egyik részét, az érdekel h milyen arányban fontos a proci és videókártya
2014. jan. 1. 11:53
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ hogy mennyire erős a laptop hűtése, milyen gépről van szó ?
2014. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kicsit változott most a helyzet, és őt nézegetem : [link]
2014. jan. 1. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyenge a processzora, a videókártya elég jó laptopba. Nem fullHD a kijelzője. Nincs benne BR és nem jogtiszta windows-al jön. 1M pixeles kamera az milyen régi lehet benne?


Mellette szól, hogy Dell, de összeségében ennyiért sokkal jobb gépet tudsz venni használtan.

2014. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!