Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elrontottam valamit!? Valaki...

Elrontottam valamit!? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogalmam sincs, hogy mit csináltam a számítógépemen, de ha megnyitom mondjuk a saját gépet, vagy a dokumentumokat nem nyitja meg a gép. Vagyis megnyitja csak valahogy olyan mintha a monitoron kívül lenne és nem látom.

Az egészet valahogy úgy rontottam el, hogy két ablakot nyitottam meg és úgy akartam megcsinálni, hogy az egyik a képernyő egyik oldalán legyen, a másik pedig a másikon, és az egyik oldalt nem akarta így behozni ezért ameddig csak tudtam elhúztam és most itt járok...mindent ami a gépen van oda nyit meg és sehogy sem tudom arrébb húzni, hogy legalább egy keveset lássak belőle.

Nem tudom mennyire érthető a dolog, de remélem valaki tud segíteni rajtam...


2014. jan. 2. 12:06
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Lehet hogy aktiváltad a másodlagos képernyőt, azt meg csak akkor látod ha a géphez még egy monitor van kötve.

Kikapcsolni így lehet:

Win7 esetén: windows billentyű (kis zászló) + P és válaszd a bal szélsőt.

Win8: szerintem hasonló

XP: üres asztalon jobbegérgomb -> legalul Tulajdonságok -> jobb szélén Beállítások -> a 2-es monitoron jobbgomb és Leválasztás

2014. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Sikerült.
2014. jan. 3. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!