Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell Hard disk drive-ot...

Hogyan kell Hard disk drive-ot bootolni?

Figyelt kérdés
Ki szerettem volna cserélni a merevlemezt a számítógépben és amikor bekapcsoltam kiirt két sor szöveget angolul,úgy kezdődött,hogy Reboot...és ott írt két opciót hogy mit válasszak ki a Boot menüben és nyomjak egy billentyűt,de olyan opció nem volt amikor visszamentem.Kérem valaki írja le részletesen,hogy hogyan kell,nagyon sürgős!Köszönöm!

2014. jan. 2. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád érthetően?
2014. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki is cserélted vagy csak akartad?

Olyan vinyót cseréltél amin az oprendszer van?

Az új vinyón van valami?

SATA vagy IDE vinyó?

2014. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sata vinyó,az új vinyón semmi nincsen,kiszerettem volna cserélni,de amint írtam nem sikerült,nem tudtam bootolni,így kénytelen voltam visszatenni a régit.
2014. jan. 2. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy üres vinyóval nem is fogsz bootolni. Ahhoz kell rá egy oprendszer és addig a telepítőlemezzel bootolsz és teszed fel az oprendszert. Utána tudsz csak bootolni.


Esetleg beteszed az újat és bent hagyod a régit is és egy partíciómásolóval átmásolod a régi vinyó tartalmát az újra. Ez a leggyorsabb megoldás...

2014. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2014. jan. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!