Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépem egyik naprol a másikra...

Horváth Johan kérdése:

Gépem egyik naprol a másikra össze vissza szakad minden játék és még az internet is. Tudnátok ebben segiteni?

Figyelt kérdés

A gépem configja

Processzor: Intel Core i3 3120M

Videó Kártya: AMD HD 7670M gDDR3 1GB_Hybrid

Ram: 4 GB RDDR3 1600MHz/4G*1

Vinyo: 750GB 5.4KR SATA


Sajna csak ennyit tudok nem vagyok valami nagy szakértő.


2014. jan. 2. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt,hogy szakad? nem Szaggat? Ezzel egy windows újra Operációs rendszer újra telepítése segítene. Mikor volt utoljára újra telepítve?
2014. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor volt legutoljára amikor vettem kb 8 honapja.
2014. jan. 2. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehj... Menj be a A sajátgépbe,és nézd meg,hány Patricióra van osztva,vagyis C,D stb,hány van,amire adatot tudsz rakni?
2014. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 őre van a helyi lemez c meg d ha ere gondolsz és c n van még 30 giga hely a másikon meg vagy 600+ és még lemez töredezettség mentesítetem meg minden de akkor is szaggat bocs hogy rosszul írtam a kérdésben amúgy meg 12 éves vagyok és sajna a boltban csak 12 ezer ért akarják újra telepíteni annyi pénzem meg nincs sajna...
2014. jan. 2. 16:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Az vicces. :) 12.000Ft-ért amikor netről max 1óra keresés Magyar nylvű Op rendszer... Amit ingyen letöltessz most nem tudom milyen rendszer van a gépeden,de valószívű,vagy Windows7 vagy Windows8 Avagy Linux. Ezeket belehet szerezni,és kiírni CD-re. Én is most 2Órája tettem újra teljesen ingyen. És azzal teljesen felgyorsulna a géped,annyi,hogy a C meghajtóról mindened eltünne. De előtte letudod menteni a D meghajtóra,amin semilyen adat nem fog törlődni,ha csak a C meghajtót formázod le,egyépként a kór nem számít,énis 13Éves vagyok.
2014. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat 500 + van a helyi lemez d-n.
2014. jan. 2. 16:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Van skypod és elmagyaráznád mert én nagyon béndzsa vagyok és sajna ere meg kéne tanitani mi elöt elrontanék valamit mert félek valami olyan hibát követnék el amivel elrontanám a gépet. Ha segitenél nagyon meg köszöném
2014. jan. 2. 16:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát,nem igen van mikrofonom. Webkamerám van ami ősrégi,és szerintem mikrofon elég ratyi benne. De Milyen operációs rendszered van? Windows 8? 7? Linux?
2014. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Windows 7 64 bit . Am köszi hogy segitesz.
2014. jan. 2. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a lényege az oldalnak. ;) Akkor jó,mert nekem is az van Windows 7 Ultimate. Hááát. Nekem CD-re van kiírva az egész,ugye CD-re fájloakt tudsz írni.? :O
2014. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!