Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 x64 gyorsítás?...

Windows 7 x64 gyorsítás? +videokártya problem.

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo G500 laptopom.

4 magos intel proci 2,1 GHz, de turbón megy 3,1-el. Ez az egyik, amit nem értek, hogy a turbót azt saját maga kapcsolja?

AMD Radeon HD8750 videokártya. Felteszem az Intel drivert, mert simán amd driverrel nincs aero sem. CCleaner Intel HD 4000-et ír ki videokártyának. Mivel cserélhető a grafikus rendszer, így ha húzósabb a játék vagy program, akkor kapcsolja be az amd kártyát, ha nem tévedek...ez is kétes bennem, hogy jól gondolom-e.


Windoes 7 64 bites verzióját nem lehet gyorsítani valahogy? fél perc alatt áll fel a rendszer teljesen, ami egész jó, de nem lehet tuningolni rajta vhogy?


2014. jan. 2. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
először az Inteles drivert kell telepíteni, aztán az Amdhez valót
2014. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így tettem utána, de semmi változás...BIOS-ban áttettem Switchable Graphics-ról UMA Graphics-ra, épp most böngészem, h mi a helyzet, de így az AMD kártyát nem is látja
2014. jan. 3. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

ha mind a 2 driver fent van, akkor az asztalon jobbclick és ott kell lennie olyannak, hogy switch g...card vagy váltás a g...kártyára

Ez csak akkor van így, ha Biosban switch.. van kiválasztva és az amd driver a lenovo honlapjáról van leszedve a géphez tartozó.


Ha jól emlékszem az nvidia képes magától váltani, míg az amd-t neked kell kézzel kapcsolni. Igaz ez 2 éve volt így, azóta lehet változott már a helyzet.

2014. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

olyan van, hogy: Váltható grafikus rendszer konfigurálása. Itt be tudom állítani, hogy nagy teljesítmény vagy energiatakarékos vagy áramforrás alapján. Akkor ezek szerint a nagy teljesítményhez bekapcsolja az AMD kártyát, az energiatakarékoshoz meg az Intel-t használja...értem.


A proci turbóra nincs valami ötlet?

2014. jan. 3. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
a proci turbo az automatikus
2014. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!