Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 32 bites Windows 7 elmegy 1.5...

32 bites Windows 7 elmegy 1.5 giga rammal?

Figyelt kérdés

#Windows 7 #1.5 gb ram
2014. jan. 3. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A RAM nem gond neki, azzal jól bánik. De ha egymagos procid van, akkor működni fog ugyan, de jelentősen rosszabbul, mint az XP. Különösen játékok alatt.
2014. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 GB-vel is,de nagy gyorsaságot ne várj tőle :)

Proci milyen?

2014. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Intel Celeron M 1.73GHz ez a proci.

Kösz a válaszokat!

2014. jan. 3. 15:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Xp-n kívül milyen rendszert javasoltok rá?
2014. jan. 3. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt jó lenne tudni mire használod a gépet. Mert ha játszol is rajta, (bár ezen csak a nagyon régi játékok mennek el), akkor a linux kilőve.


Azt is jó lenne tudni mi a pontos típusa amennyiben laptop, ha meg pc, akkor kellene az alaplapod pontos típusa.


Mondanám azt, hogy Windows 7 Starter, de lehet, hogy kékhalálozni fog rajta, vagy csak egyszerűen nem fog működni normálisan a videokártyád, vagy nem lesz rajta hang stb. Én amondó vagyok használd az Xp-t, amíg még lehet, bár megszűnik a támogatása idén, utána meg új gép vásárlása, vagy használt, ami lehetőleg ne legyen 3-4 évnél régebbi.

2014. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hp Compaq nx6310

Sosem játszom, ez nem szempont.

2014. jan. 3. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A Vista támogatott rajta, de szárnyalni nem fog.


[link]


2017-ig van rá support.


Ha a linux szóba jöhet, akkor meg mondjuk ez:


[link]

2014. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen gepen nekem XP van.7es nem tul szarnyal rajta,leginkabb az online jatekok.

Jobban jarsz az XP-vel.Hiaba szunik meg a tamogatasa,sokaig fogjak hasznalni meg,amig lehet hasznald nyugodtan,mig nem tudsz egy uj gepre beruhazni.En is igy vagyok ezzel.

2014. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!