Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik játékot érdemes megvenn...

Melyik játékot érdemes megvenni? A Call of Duty Ghosts-ot vagy a Battlefield 4-et?

Figyelt kérdés

E szerint kérek véleményeket: Csapatmunka, izgalmasság, látvány, realisztikusság, hangok, pályák felépítése!

A válaszokat köszönöm



2014. jan. 4. 16:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Sry és a multiplayert kihagytam, a szerint is!
2014. jan. 4. 16:02
 2/9 anonim ***** válasza:

PC-re egyiket se.

BF4: bughalom, egy béta verzióért fizetsz

Ghosts: tele van csalóval, nincs semmi új benne az előző CoD-okhoz képest


Sajnos mindkettőt megvettem.

2014. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A BF4et nem ismerem, de a COD valóban semmi érdemlegeset nem hozott az elődhöz képest. És igen.. elég sok cheater van :)
2014. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na megvettem a BF4-et és #1 nem tudom miről beszélsz, tegnap délután óta játszom, és egy buggal nem találkoztam és nem tudom milyen béta verzióért fizettem, de ez a béta kenterbe veri a CoD Ghosts-ot az tuti...Nagyon durva játék...Egyszerűen a BF3 hoz képest eszméletlenül élesebb grafika, tele van adrenalinnal, lopakodással, golyószórással, rombolhatósággal...ÉS NEM TALÁLKOZTAM BUGGAL... Nagyon jó játék... 100000x jobb mint a Ghosts...Azért mondom ezt mert már régóta nézem a videókat stb...Most megvettem az egyiket és nem csalódtam...
2014. jan. 5. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig elég bugos, sok szerver nem tölt be. Nekem a kedvencem az, hogy kidől egy lámpa, de a fénye ott marad a levegőben :D Persze nem fikázni akarom, kedvenc játékom... :)
2014. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Miért nem találkoztál buggal?

Azért mert nem néztél szét rendesen!

Akárhol ott lehet egy bug, és legtöbbször tuti hogy nem fogod észrevenni(pl a lámpás eset)! Mivel bugok általában nem a fő részletekben, hanem az apróságokban szoktak lenni!

2014. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha ANNYIRA bugos lenne mint ahogyan azt mondtátok akkor bughalmaz lenne az egész... De nem az és nagyon jó a játék!!!
2014. jan. 22. 07:08
 8/9 ezakarim válasza:
Nem vette meg a Ghosts-ot de azért azt mondja,hogy a BF 4 jobb! -.-
2014. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, mert azért a szutyokért nem fogok kidobni pénzt az ablakon! Inkább letöltöttem!
2014. okt. 17. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!