Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az már nagyon durva ha a...

Az már nagyon durva ha a laptopom akksija 10 percet bír ki áram nélkül?

Figyelt kérdés

Miket kell majd újravásárolnom? Csak akksit, vagy tápot is?

Annyira nem értek hozzá, csak azt látom hogy 10 perc alatt képes lemerülni, meg volt olyan hogy lemerült - este gépeztem vele, és reggel mikor bekapcsoltam azt mutatta hogy 14%-on van. Ezt kétszer csinálta meg eddig, nem tudom hogy sikerült amikor állandóan áram alatt van ha gépezek.

Tudnál segíteni?



2014. jan. 4. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkumulátort elég cserélni, + meg kel ltanulni helyesen használni.

Régebbi noteszokban még nem gondoltak az akkumulátorok élettartam megőrzésére, így fokozatosan de kinyírja, ha folyton a gépben van.

Akkut 5% -ra lemerítve célszerű tárolni, és csak akkor kell feltölteni, ha tudod hogy használni fogod a ma/holnap...

5% töltési szint a minimális érték amivel tárolni szabad.

Az alacsony töltési szint, garantálja a cellák működéséhez szükséges minimális értéket, de azok amortizációja nélkül.

A régebbi notebookok, ezen felül még úgy károsították az akkumulátorokat, hogy azokat egyszerre töltötték és használták is.

2014. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!