Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a 100%-on felül...

Hogyan lehet a 100%-on felül felhangosítani egy programot windows 7 alatt?

Figyelt kérdés
Pl. az online film halk, nem szeretném letölteni, mert lassú, meg sok idő, de így meg nem hallom rendesen, windows 7 alatt milyen programmal vagy akármivel lehetne pl. 200%-ra felhúzni a hangját? Én erre mindig letöltöm, aztán VLC biztosítja a dupla hangosságot, de nem szeretnék mindig vesződni vele, mi lenne a megoldás?
2014. jan. 4. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoftveresen nem lehet jobban felhangosítani, mert vannak fizikai korlátai is. Csak nagyobb teljesítményű hangfalakkal tudsz nagyobb hangerőt kicsikarni.
2014. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én a fizikai korlátokat, de biztos, hogy az az 5 volt nem lenne képes egy kicsit hangosabb lenni? Egyébként bika egy hangfalam van, azzal nincs is gond, a füles halk. És a hangfalat nem mindig tudom használni, tesóra is tekintettel kell lenni.
2014. jan. 5. 01:23
 3/4 Heg.kiki válasza:
az az 5 V nem tud nagyobb lenni. a számítógép nyomtattott áramköre ami a hangot kezeli az max 6-6,5 V-ot visel el. (Meg a franc tudja hány mA-t) Szerintem csináld azt hogy szerezz egy olyan erősítőt aminek az elején van egy jack kimenet, és akkor csak oda csatlakoztatod a fülesed és az erősítővel meg hangosíthatod 500%-ra is
2014. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az 5 V persze, hogy nem tud nagyobb lenni. Az a kérdés, hogy hangosabb tud-e lenni? Mert ugye a VLC a 200%-os hangerővel bebizonyítja ezt. Nem lehet egy olyan környezetet teremteni, amelyben a futó alkalmazások felhangosodnak, és képesek kihasználni az 5 V-ot?
2014. jan. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!