Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy ASUS x552cl Noteboo...

Aloc kérdése:

Vettem egy ASUS x552cl Notebook-ot. És azt mondták, hogy csak Win 8-al megy. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Szeretném Win 7-el használni, mivel az van eredeti.


De nem találok sehol LAN Drivert, és addig azt írja mikor felrakom a 7-et, hogy hiányzik az adapter.


Megnéztem, Qualcomm Atheros AR 9845 WB EG Wifi adapter van a gépbe.


Ehhez kéne nekem Win 7 Driver. Kérlek Segítsetek mi lehet a megoldás.



2014. jan. 5. 12:33
 1/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt a bajom, de aztán ráakadtam neten egy hozzászólásra és bejött :)

Próbáld az x550cc windows 7 drivereivel

[link]

nagy része működik rajta, de lant nem bírtam még kipróbálni... egyébként a dvd-n ha nem autorunt indítod el, hanem a software meppába belemész, ott egyenként fel tudod őket rakni, mert kb a driverek fele win7re is jó :) az autorun szerintem alapból win8ra lett tervezve, és win7en úgy nem indul.

nekem már csak a gyorsbillentyűk nem működnek, hiába raktam fel a kbfiltert...

2014. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is ezzel szívtam tegnap este, aztán az Atheros win8-as drivere (mert csak azt találtam ahhoz is) gond nélkül települt win7 alatt is. De azért jó lenne, ha lenne ethernet driver is.
2014. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jossyka válasza:
2014. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most jutottam hozzá egy x552c hez de csak néhány funkcióbillentyű működik illetve se wifin, se kábelen nem tudom elérni vele a netet. (64bites win7 van rajta)
2014. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!