Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hová tűnhetett az Outlook...

Bőle Sándor kérdése:

Hová tűnhetett az Outlook Expressz levelezésem összes levele, amelyik a mai nap ELŐTT érkezett?

Figyelt kérdés
Az olvasott leveleket (rengeteg) a "karbantartás" oldalon "tömörítettem". Rendben odatette ahova bejelöltem, csakhogy megnyitni nem tudom azokat, mert DBC fájlt nem nyit meg a gépem. Mit tudnék tenni?
2014. jan. 5. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérdésemben hibásan írtam a fájl nevet! Valójában DBX a meg nem nyíló fájl!
2014. jan. 5. 16:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Az outlook-ban meg kell tudnod nyitni archív fájl címén, vagy valami hasonló.
2014. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Ha az e-mail tárhelyed megtelt, több levelezőprogram is (nem csak az Outlook Express) "kifekszik" tőle, úgy mutatja, nincsen egyetlen beérkezett levél sem.

Általában (a legtöbb szolgáltatónál) webes felületről is el lehet érni a tárhelyet, az úgynevezett "Webmail" szolgáltatással. Nézz utána, a te szolgáltatódnál van-e ilyen, milyen címen lehet elérni. A felhasználó neveddel és jelszavaddal tudsz belépni. Ezután ott megtalálod a leveleidet. Amennyit csak tudsz, ments el belőle, majd töröld a tárhelyről. Ezután már az Outlook Expressel is hozzá tudsz férni újra a fiókodhoz.

A későbbiekben a felesleges leveleket rendszeresen töröld (és ürítsd a törölt levelek mappát is!), hogy ne járjál így többet.

2014. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!