Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 32 bitest 64 bitesre...

Windows 7 32 bitest 64 bitesre hogyan lehet megoldani kulso hdd vel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy tudnam megoldani azt hogy a 32 bites verzios win 7 emet atalakitsam 64 bitesre? tudom ujra kell telepiteni de nincs cd m es kulso hdd re nem engedi a bootos dolgot megcsinalni ! Valakinek van valamilyen otlete ?

2014. jan. 5. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Pendrive?
2014. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nincs mert tesom kulfoldon van es elvitte magaval mind a 2 ot csak 4 kulso winyom van amirol tudnek telepiteni! MAr csinaltam ilyent de ezek uressek es belekot a boot kepnl a 32 bitbe es csokkentett modban meg nincs kep a daemoontoolsban :(
2014. jan. 5. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor külső hdd-ről nem lehet bootolni. Pendrive vagy dvd.
2014. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De lehet a parancs sorban kell beallitani disk part al ! Tudom mert eddig is igy hasznaltam csak meghalt a gepem es a haveromnak 32 bites win 7 e volt es hirtelen azt tudtam feltenni!
2014. jan. 5. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!