Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 hálózatoknál a...

Windows 7 hálózatoknál a Hálózati infrastruktúrában mutat pár Wi-fi router-t, különféle gyártóktól. Ezek beléphettek a hálózatomra és ezért látszanak a listában? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát a hálózati infrastruktúránál az én routerem mellett ott van még 3-4 különféle gyártótól származó router...

Tulajdonságok-ra kattintva Ipcím nem érhető el és a saját routerben a log-ban sem tapasztalok olyat hogy bárminek is osztott volna ki IPcímet... Mármint bármi idegen eszköznek...

WPA2 Personal a beállítás és AES titkosítás van rajta...

Mi lehetett ez?

Eszembe jutott, hogy "hátha nyílt wi-fi van ezeken a router-eken és azért érzékeli az én router-em de mivel behatóbban nem értek hozzá, megnyugtató választ szeretnék kapni...

Jaa és a router-em a WDS-t elvileg nem támogatja, amikor felröppent erről hír akkor átnéztem, valamint a jelszavam nagyon hosszú, betűket és számoat is tartalmaz...



2014. jan. 6. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
a géped érzékeli a fizikailag elérhető wifiket ... ez nem jelent semmit ... TE tudnál belépni rájuk, ha nem lenne jelszavas, vagy titkosított ... a te gépedre behatolót nem a wifik közt találod :)
2014. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, eddig soha nem érzékelte, pedig vagy 25 router van a környéken...

Ráadásul a notebook wi-fi-vel nem kapcsolódok sehova, mert ethernet-en használom. Ettől persze érzékelhet hálózatokat, de fura hogy csak pont azt a 2-3 routert, amikor itt tényleg van 25 hálózat simán...

2014. jan. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!