Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a tablet és az...

Mi a különbség a tablet és az ipad között? Egyáltalán van különbség? Venni akarok és nem tudom hogy most mi alapján kéne döntenem.

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

az iPad egy Apple gyartmanyu tablet.


a tablet termekkategoria, nem tipus vagy gyartmany.

2014. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs számot tevő különbség az Apple IPad és a Samsung, Asus tabletek ... stb gyáró között. SZERINTEM nem éri meg semilyen Apple terméket venni mert nagyon túl vannak árazva. Az Apple termékek már divat cikkeknek számítanak.
2014. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Apple cuccok egyáltalán nincsenek túlárazva. Az már más tészta, hogy Magyarországon a 27% ÁFA-jával szinte minden k**va drága. Ez azt jelenti, hogy a 190 000-ért vásárolt Air 32 GB-omnak 51 000 Ft az áfája, tehát maga a termét kb. 140 000 Ft. Ez nem az Apple hibája.

Én egyáltalán nem vagyok almafan, például iPhone sosem kéne, telefonon az androidot szeretem.

De androidos tabletet még egyszer nem vennék (volt korábban). A korábbi iPad-ekről nem tudok nyilatkozni, az Air viszont zseniális.

Iszonyatosan gyors, a net gyorsabb, mint a gépemen, nagyon sokáig bírja egy töltéssel, nem dob ki programokból, nem indul újra és még sorolhatnám a jó tulajdonságait. Az egyetlen hátránya, hogy Appstore-ban elég drágák a cuccok, de ha van pénzed iPad-re, gondolom ebbe sem fogsz belehalni. Én mindenképpen ajánlom :)

2014. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az árban vannak különbségek, nekem asus memopad 10 van, és meg vagyok vele elégedve
2014. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!