Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Play station 2 free mc boot...

Play station 2 free mc boot 1.8 hd loader open ps2 loader!?

Figyelt kérdés
Szeretném kérdezni amikor elinditom a játékot akkor nem tölti hanem a hdloader az elöszür zöld sárga és végül fehérszin lesz de utána semmi! Az opl meg csak fekete! Kérlek segitsetek!!!!???

#PS2 #PlayStation 2 #Open PS2 loader #hd loader #usbadvance #usb util.
2014. jan. 9. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy kell mennie.

Úgy tölt.

Ga már túl sokáig tölt lehet befagyott.

2014. jan. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom miért de mindig ez van!
2014. jan. 10. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iso fájlt usbutil 2.1 konvertáld egy megadott fat32 adathordozóra az adathordozón semilyen mappába ne tedd mert akkor nem látja az opl,utána open ps2 loader 08 elf tedd a ps2 kártyára ennek müködnie kell én is így használom ha nem megy youtubon nézz rá erre a kettöre opl8 és usbutil vizuálisan talánkönyebb mint leírva . és ellenőrizd az iso fájlt mert ha fagy akkor hibás ez nem azt jelenti hogy azt az adott játékot nem fogod tudni használni csak annyit jelent hogy máshonnan kell leszedni nekem volt hogy 10-szerre találtam müködő isot de eddig 50-ból 2db játék nem müködött eddig.Ha kellenek a cuccok privbe dobsz egy címet átküldöm.
2014. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!