Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom újratelepíteni...

Miért nem tudom újratelepíteni a számtógépet?

Figyelt kérdés

Alap dolgok mennek, nem egy gépet újraraktam már tehát nem vagyok hozzá hülye. A felállás a következő:

Egyik ismerős nekünk adta a régi gépét tartozás fejében, nem rossz gép mert 2magos a proci 4 giga ram 2 gigás ddr3mas kártya szal nem vészes. Szeretném megcsinálni anyuméknak hogy tudják a tv-n használni. Az előző tulaj teliszórta minden programmal ami fölösleges, és terheli a gépet ami így nagyon lassú. Tegnap telepítettem újra a saját gépemet, Tehát a lemez tökéletesen működik. A gépben lévő meghajtó szintén jó mert olvas minden lemezt, a win7-et is. Ha biosban beállítom hogy a lemezről Boot-oljon akkor csak egy nagy feketeséget hoz be a gép de semmi nem történik. Ha megpróbálnám win alól indítani akkor meg hibaüzenetet dob ki hogy valami telepítési mappát nem tud létrehozni. (pontos szövegre nem emlékszek) Esetleg valakinek valami ötlete? A gépen perpill is 64bit-es win7 van és rátelepíteni is azt szeretném.


2014. jan. 9. 17:10
 1/3 anonim válasza:
mennyi videokartya van benne?
2014. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy asus GT640 van benne. 2gigás ddr3mas asszem ) Bár vidikártyákhoz annyira nem értek :)
2014. jan. 9. 17:35
 3/3 anonim válasza:
vidd be egy szervizbe.
2014. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!