Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen VGA illik ehez? -Proces...

Milyen VGA illik ehez? -Processzor:Intel Core 2Duo 2,33 Ghz. -Alaplap:Hewlet-Packard 2820h -2gb memória -256 Mb integrált VGA.

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
manapság már semmit nem vennék ehhez úgy ahogy van le cserélném új alkatrészekre..
2014. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TRT válasza:

Nekem is hasonló gépem van. Core 2 Duo 2,4 Ghz. 2 Gb memóriával, de PCI videokártyával.

Sosem használtam alaplapi VGA-t mert az nagyon lassú.

Úgy tudom ennek az alaplapnak nincs PCI foglalata a videokártyának. Így ebbe én is mint az előttem szóló semmilyet sem vennék, de

vennék egy olcsó használt alaplapot aminek van PCI foglalata a processzort áttenném abba, és abba már vennék egy PCI videokártyát


pl: Radeon HD 7750-et. Nekem az van, és nagyon meg vagyok elégedve vele.

Gyengébb, olcsóbb videokárytát is tehetsz bele pl HD 5450, használtam is lehet venni nagyon olcsón. Azzal is rendkívüli gyorsulást érsz el. A lényeg PCI legyen és legyen hozzá driver.


WIN 7-t tegyél fel 32 bitest azzal még gyorsabb lesz. Nekem remekül fut minden.

2014. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

BIOS szolgáltatások

PCI is supported igen

Ez nem azt jelenti hogy van PCI csatolása az alaplapnak?

2014. jan. 12. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
pci expres az a vga
2014. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


van benne pci-e de lehet bele tenni quadro procit . használtan vannak már 13 tól de 15 től tuti

2014. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
VGA:HD 5670 1GB ATI RODEON telepitve!Sajnos a hangkártyárol eltünt a hang! Soundmax nemtelepithető a gépre!Mi a teendő?
2014. febr. 21. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
nagyon régen velem is történt ilyen . programok telepítése törlése megnyitod ott meg törlöd az amd sound valamit aztán újra rakod a hang drviert
2014. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
AMD catalyst install manager-t találtam!Erre gondoltál?
2014. febr. 21. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
ott keres valami hangra utaló megnevezést és töröld
2014. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!