Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amd fx 8120 (8mag) Nvidia gtx...

Amd fx 8120 (8mag) Nvidia gtx 260 8gb ram Érdemes átmenni win8-ra? A játékok jobban fognak menni mint a win7?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs sok különbség. +- egy két fps, játékja válogatja, de van amelyik el sem indul win8-on pedig win7en ment...
2014. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első eléggé kevés játék van ami nem indul el 8.1-en de win7-en megy leginkább a vírusirtók ilyenek.....


Heroes 3 Complete a "legjobban megírt" játék 99-től jelenkorig minden windows-on elfut :D

2014. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:D

De akkor érdemes lenne átváltani?

Fps-ben mutatna javulást?

2014. jan. 11. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
A Win8 nem használ annyi ramot, mint a win7. A többiről annyira nem tudok nyilatkozni, hogy miként befolyásolja a teljesítményt. De vannak minimális eltérések. Vhol néztem tesztet, és kb ugyanazt tudják. Egyik helyen jobb volt pár fps-el, máshol meg lemaradt 1-2vel. Tehát igazából ha csak e miatt akarsz átmenni, lehet h nem érdemes. Ha viszont új rendszerre vágysz, egy frissebbre, ami igazából majdnem megegyezik a Win7el (a start menüt leszámítva) kezelhetőségileg, akkor ajánlom. Viszont csak ezért nem hinném, h megérné új rendszerre váltanod. Nem vennél észre játéknál semmi érdemlegeset
2014. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sokkal szinte alig lesz különbség szóval csak azért nem érdemes de ha valami kezdetleges Windows 7-et használsz ahogyan én tettem régebben akkor érdemes áttelepíteni egy stabil rendszerre
2014. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!