Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Xperia SP-t szeretnék...

Sony Xperia SP-t szeretnék venni. Szerinteetek meddig lesz elég a kétmagos 1,7 Ghz-es proci a játékoknak?

Figyelt kérdés
És akinek van Sony-ja kérnék vélemyényt ha lehet.

2014. jan. 11. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Eddig MÉG mindenre elég. Elég pörgős procija van, nem fogja meg semmi. Természetesen egyre komolyabb játékok jönnek, így ezt előre nem lehet tudni, h mikor jön el az a pont, amikor már gyengének számít.

Azt tudom, h a jelenlegi súlycsoportjában ő a nyerő, a legtöbb 4 magos MTK-s procit is megfogja, + Exynost. Nagyon erős GPUja van, az is elég lesz még egy darabig (remélhetőleg).

A SONY-nál csak az alsó kategóriával kell vigyázni. Ott van 1-2 modell, ami nincs nagyon belőve szoftverileg Pl J. Egyébként megbízható telók, én szeretem. A szoftverfrissítés nehézkesen megy, de ez legyen a legnagyobb baja! Manapság tökre mind1 h 4.2 vagy 4.3 megy a telódon

2014. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!