Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szóval mennyitől gamer pc?

Szóval mennyitől gamer pc?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mekkora összeget kell rákölteni,hogy gamer gépnek hívjuk?



2014. jan. 11. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet 150k bol "gamer"gep olyan 2evre eleg.200-300k ig mar egy utosebb "gamer"gepet lehet osszedobni.Sztem 400k mar penzkidobas.
2014. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapgép min 200. enyém eddig 500k-ba fáj, ár/teljesitmény arányban minden a legmegérősebb és még mindig nem megy minden 1080p ultrán vsincben 60 FPS-el. Bf4 néha 30 alá esik 64 playeres multiban.
2014. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Definiálni kellene a "gamer PC" fogalmát, utána lehet elmélkedni.

G.

2014. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jogos az előttem szóló G. nevezetű Úriember hozzászólása. Mi számít gamernek? Az h megy rajta még 5 év múlva is minden játék full grafon? Vagy h a jelenlegi játékok, + 1-2 év?? Ha a legcsúcsabbat akarod összerakni, 700k körül kell gondolkodnod, de 300ból is lehet venni. De alatta is. Ezt így nem lehet leírni. 150 ezres géppel is lehet játszani
2014. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 vok nekem a gamer ezt jelenti: mai top game (bf4, crysis3 etc) 1080p, ultra or high(max minden) 4xMSAA, anti-analising=x16, vsync ben nem megy 60 fps alá.
2014. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm az eddigi válaszokat.Nekem 500k +-os gépem van,tehát szerintem ez már gamer.A kérdés igazából azért szólt mert már untam,hogy mindenhol ezt látom: összeraktok nekem egy gamer pc-t 80k-ból.Ne értsetek félre,én nem nézek le senkit,nekem is sokáig kellett gyűjtenem, hogy megvehessem a sajátomat.De ha ennyi pénze van minek kell hozzá tennie hogy gamer?!
2014. jan. 11. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert játékra használná.

Ha én azt mondom, hogy az a gamer PC, amit úgy állítanak össze, hogy minden komponense az adott anyagi keretből kihozható maximális játékélmény tekintetében kerül megválasztásra, akkor már nem is annyira hülyeség a 80k-s gamer konfig...

G.

2014. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!