Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sajnos múlthét csütörtökön...

Misi018 kérdése:

Sajnos múlthét csütörtökön vettem a Darkcomp üzletben 2db Kingmax ddr2 2gb 800mhz-es memóriát és az a helyzet hogy hibás, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

3év garanciás !!!

Kapok helyette más kártyát vagy visszakapom a pénzt.



2014. jan. 11. 21:06
 1/7 milan93 válasza:
Valószínűbb hogy másikat kapsz. A pénzt nem nagyon szokták visszaadni.
2014. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 levis56 ***** válasza:
Azért az ritka hogy egyszerre mind a két modul hibás,ha az természetesen ki kell hogy cseréljék.
2014. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel eltelt a 3 nap, így vissza viszed, letesztelik, ha hibás akkor valószínűleg egyből cserélik. (3 napon belül általában egyből csere)

Ha nem észlelnek hibát, akkor lehet az alaplapod nem kompatibilis, vagy más gubanc van körülötte.


Ja'h és a matrica, vagy amit ráraktak az legyen rajta...

2014. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pénzt elvileg nem kapsz vissza ,azt még a 3 napon belül sem kötelesek visszaadni (megtehetik éppen, szívük joga...)

A 3napon túl, első körben javítás, a másodikban is ;-) , s csak harmadszorra kell cserélniük, esetleg egy más tipusú, de azonos értékűt adniuk.

Ettől virágos jókedvükben, a keresztényi szeretettől átitatva eltérhetnek a javadra, de ha ez megtörténik, értesítsd a Püspök urat, mert csoda történt.

(Láttam már ilyet,úgyhogy van remény.)

2014. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A matrica rajta és az alaplapom 16gb-ig bővíthető.
2014. jan. 12. 07:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Az lesz a legjobb hogy elviszem a gépet is és ott betesztelik.
2014. jan. 12. 07:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentem a boltba és beletettek nekem ugyanilyen tipusú kártyát csak Samsung-ot és jólett,és még pénzt is kaptam vissza mert ez olcsóbb volt :D
2014. jan. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!