Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most raktam fel egy windows...

Máté 1980 kérdése:

Most raktam fel egy windows xp service pack 3-at és ha le akarok tölteni pl egy mozilla firefoxot a letöltés a végén beakad hiába várok nem megy tovább és mindennél ezt csinálja mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedelem van fent? Altalaban azok fogjak a letolteni kivant fajlt ugyan is ellenorzik,nemely kicsit tovabb a kelletenel.
2014. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

Új Telepítés rengeteg szeméttel is jár, takaríts,töredezettségmentesíts!


mint az előző hozzászóló is (jól) írta a víruskeresés eltarthat egy ideig. Én rendelkezem más vírusvédelemmel mint a böngésző ami szintén képes rá érdemes kikapcsolni:


címsorba: “about:config“

szűrésbe: “browser.download.manager.scanWhendone”

állítsd false -ra.


ha a víruskeresődben az ellenőrzés nagyon magas szintü akkor az is befolyásolja, pl tönörített állományok(futtatás közbeni tömörítők)-ban való keresés az aktív fájlrendszervédelemnél.

2014. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen tűzfalad van? Pl. Eset Smart Security7, ha bármit észrevesz, már a letöltésnél jelez. A tűzfalat be kell állítani interaktívra, akkor megkérdezi, hogy engedélyezed-e? Be lehet állítani, hogy megjegyezze a szabályt.
2014. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan akartad letölteni? Softonic, Cnet és UpdateStar stb. olyan fájlokat tartalmaz, amelyikben toolbarok és fertőzött reklámok is lehetnek. Ezért nem tudod letölteni, védelem nem engedi.

Basszus, tele a Google keresője ezekkel! Ez viszont megbízható oldal:

[link]

2014. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyártó oldaláról:

[link]

2014. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!