Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Heló! Hogyan lehetne kijönni...

Heló! Hogyan lehetne kijönni a számítógép függőségböl?

Figyelt kérdés

#lehetne?
2014. jan. 12. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Húzd ki a betápkábelt, majd vágd ketté ollóval. Utána emelj le egy könyvet a szüleid polcáról és csüccsenj le olvasni.
2014. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
anonim számítógép és internet elvonó
2014. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

Sokan tévesen gondolják a függőséget, pedig csak rosszra, használják amiben "függők".

pl.Schumacher F1 függő...


Attól függ mit csinálsz a számítógépe! Lehet hasznos, értékes dolgokat is csinálni.

Néha nekem is le kell állítsam magam. Legutóbb bejött egy fél év vidéken munkával, egy cseppet sem hiányzott a számítógép és hasznosnak éreztem magam. Sajnos erre a kérdésre is csak egy válasz van az nem más mint az akarat!Nincs más, csak ez van, törődj bele! Ha nincs meg bármit mondhat az ember.

Szóval valami mozgásfélét javaslok, barátokat (nem virtuálisat), tanulmányokat is bár ebből hamar újbóli pc lesz...

sajnos sokan mielőtt kútfejből próbálnák meg megoldani a problémákat, egyből a net-et válasszák.

Szóval előbb próbálkozz, azután kérdezz! Legalább kiderül mennyi kitartásod van ami nagyon jól jön az életben!

2014. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
próbáltam már de nem sikerül!Egy lövöldözős játékon játszom online és fifázok is. Hiába próbálok leszokni nem megy
2014. jan. 14. 16:13
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

az a baj ezzel, hogy itt bármit is mondunk a válaszod úgy is "nem megy" lesz.

arra gondolj , hogy ez a TE döntésed. Ne aggódj lesz olyan is mikor annyi időd sem lesz hogy leülj a gép melle. Az élet kemény és ha csak játékban akarsz jó lenni, az életben az nagyon kevés. Ha már géped van és "nem tudsz leszokni" próbálj meg valami értelmeset kihozni belőle, aminek a későbbiekben hasznát veszed! mindegy csak csinálj mást is, hamar vége a gyerekkornak!

2014. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annó TV függő voltam, és úgy sikerült leszoknom róla, hogy megismertem egy csajt, és onnantól kezdve ő lett a függőségem tárgya.

És a napi sorozatok helyet, vele voltam. :-)

2014. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké kööszi!:)
2014. jan. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!