Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom instalalni az...

Hogy tudom instalalni az Office 2003-at ha mar van a gepemen telepitve a 2007-es es az Open Office?

Figyelt kérdés
Torrentrol mar letoltottem tobb 2003-ast, de egyiket sem akarja instalalni. Egyszeruen nem indul a folyamat, nem ad ki errort.
2009. dec. 1. 13:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy harmadik mar nem fer meg?
2009. dec. 1. 13:35
 2/5 anonim ***** válasza:

két Microsoft Office??, Te tudod!, de minek? (csak kavar lesz belőle)

a 2007-es újabb, ezért nem engedi a régebbi verziót feltelepíteni, ugyan arra a meghajtóra. Ha van több meghajtód, próbáld meg a másikra feltelepíteni, KÉZI! telepítéssel. (Shift nyomva-tartva a telepítő lemez behelyezése, betöltésekor,

Saját gép (Számítógép) CD:\ meghajtó_Office 2003_kijelöl_Intéző!_ megkeresni az exe fájlt és indít. amikor felajánlja a C:\ a telepítés helyéül, változtasd meg a másik meghajtóra (tallózd ki) ...és oda települ.

2009. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hű-ha, most olvasom újból a kérdést, nem EREDETI (mármint megvásárolt progiról van szó), hanem valahonnan letöltött...

Ez esetben, nem biztos, hogy műkszik az előbbiekben vázolt folyamat!

2009. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az PORTABLE Microsoft OFFICE 2003 Hun (Torrenten sok van!)verzióval, ezt NEM KELL TELEPÍTENI! abba a mappába ahova kicsomiztad, ott marad, és onnan indíthatod az exe fájlokra kattintva. Természetesen az Asztalra is küldheted az exe fájlok ikonjait, akkor onnan is indíthatod. Ami a lényeg, azt a mappát ahova kicsomiztad , Nem nevetheted át, és nem helyezheted át máshova, mert akkor az Asztalról nem tudod indítani.
2009. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldotam, koszonom a segitseget. :)


Nem telepitenem ha az osszes idiota taarnak mar meg lenne a 2007-es, mindent 2003-ban kernek (nehez dolog lenne nekik is ujabb verziot hasznalni :-P). A legjobban en unom, mert megszokom az egyiket aztan meg muszaly a masikat hasznalni, na de ez van :(.


Meg egyszer koszonom!!!!!!!!

2009. dec. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!