Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért csúnya a monitoron...

Mért csúnya a monitoron megjelenő kép?

Figyelt kérdés
Szóval mért lett rondább minden,kép meg a szöveg is olyan homályosabb,fakóbb és nem élesa felbontást nem tudom feljebb állitani mert elcsúszik a kép vagy a monitor valami hülyeséget ir ki.régen valami control centerrel lett megoldva de a szerelő letörölte mert elvileg lassitotta a gépet.De ez éngemet nem érdekelt mert tudtam várni,játszani meg igy se ugy se tudok,szóval help mer irritál ez

2014. jan. 12. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a catalist control centerre gondolsz akkor az a video drivered"volt"

Az a szerelő aki ezt leveszi azt nem minősítem.

2014. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen az volt az,bal kliknél is meg lehetett nyitni az ikonrendezés felett.Lehet gyorsabb lett a gép de rettentően csúnya minden,nagyobb felbontást meg nem enged.
2014. jan. 12. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Innen [link] letöltheted.

Az hogy a vindows vezérli a v.kártyádat és ettöl gyorsabb lesz a géped nem valószínű.

Értelemszerűen töltsd ki a legördülő ablakokat és kiadja a neked való centert.Töltsd le telepítsd.

2014. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félek hogy elrontom,meg azt se tudom milyen cucc van a gépbe,nem mai amúgy.De a vga-t tényleg nem tudom,meg attól is félek hogy az a szerelő leminősit mert a tesóm mindent elhisz neki...
2014. jan. 12. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet akármilyen öreg géped és olyan amilyen de akkor is kell vga driver.Az nem szerelő aki letörli a vga drivert.

Keress valaki mást.Sok fölösleges szolgáltatást le lehet állítani a gépen a gyorsítás éredekében de ezek közé nem tartozik a Catalist C. Center.

2014. jan. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!