Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PlayStation 3 Problema-e ha...

AspireV3 kérdése:

PlayStation 3 Problema-e ha tul sok mindent kotok ra?

Figyelt kérdés
Van egy ps3-am amire ventinlatort kotottem (hutesnek) + dual joystic toltot + headset tolto van rajta. Meg nagyon uj a gepem es nem sokat tudok afelol hogy ezekkel terhelem-e a ps-t? Fokepp a ventinlator miatt kerdezem. (Meg nagyon uj a gep es feltem meg a por szemcsektol is) :)))

2014. jan. 12. 22:28
 1/2 anonim válasza:
Heló! Szerintem nem, de a ventilátor szerintem egy nagy marhaság. Túl melegedni nem fog, legalább is az enyém még nem melegedett túl. A port meg rendszeresen le is törölheted. És szerintem ha lehet nem kell mindent bedugni egyszerre állandóan.
2014. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TaKy99 ***** válasza:

Az USB szabvány az USB kimeneten lévő tápfeszültéget 5V/max 500mA-ben határozza meg. Azaz ha 1000 fogyasztót is kötnél rá, akkor is maximum 500mA-t adna le, Ezt pontosan azért, találták ki, hogy ne lehessen túlterhelni az USB vezérlőt.


A plusz ventilátor a PS3-ra meg egy felesleges történet. A megfelelő hűtést a saját szabályozott ventilátora végzi.

Neked csak arról kell gondoskodnod, hogy megfelelő légcsere legyen a készülék környezetében, azaz ne tedd be zárt szekrénybe, dobozba, stb...


Ha félted a gépet a portól, akkor rakd a lehető legmagasabbra, mert egy szobában a padlóhoz közeledve nő a porkoncentráció. (De már az is sokat segít, ha nem a földre vagy a legalsó polcra teszed ;)

2014. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!