Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissítettem a videókari...

Frissítettem a videókari Driverjét és most fekete a kép. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Újraraktam a gépem felraktam a gyári drivert de az nem működött hibát írt ki,leszedtem egy progit ami keres hozzá fel is raktam és az felrakta a drivert.. restart és azóta nagy feketeség. Azóta ujraraktam felraktam egy másik driverkeeresőt,leszedte a drivert felrakta...restart és bumm egint fekete minden..ezt úgy írtam,hogy HDMI-vel rákötöttem a laptopot a tv-re így nomrális a ékp..bár a gép nagyon lassú. HELP!!!!

2014. jan. 13. 21:09
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
A gyártó oldaláról kell leszedni drivert, nem kell ilyen vacak programokat használni. Ha nem megy, jobb ha szakemberre bízod a géped, mielőtt végleg likvidálod valami "segéd" szoftverrel.
2014. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ati HD6470M tipusú a vga-m

namármost felmentem az ati oldalára, és egy beta-t találtam,meg egy 1,1 megás telepítőt amit elindítottam és azt modnta hogy nincs megfelő adapter a épen így nem lehet telepíteni.

Egyébként amit a program töltött le azis Ati volt,mert felekrült az Ati control mittomén mi meg Ati telepítője volt.

Amit használtam program:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. jan. 13. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
a laptopod gyártójának a honlapjáról szedd le hozzá a drivert, ne az ati éról
2014. jan. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsőnek azt szedtem le de telepítés közben azt írta ki,hogy: "a számítógép nem rendelkezik a megfelelő..."
2014. jan. 14. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!