Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra telepítettem a gépemet,...

Újra telepítettem a gépemet, de sajnos nem települtek fel ezek a programok: Multimédia-vezérlő, RAID-vezérlő, Videóvezérlő, Videóvezérlő [VGA-kompatibilis]. Hogyan tudnám megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
Újra kell húzni a gépet vagy hogy? Nem vagyok informatika zseni, de nem szeretném már újra húzni. Valahogy meg lehet oldani, hogy ezek fent legyenek vagy mit lehet ilyenkor tenni?

#telepítés #gép #videóvezérlő #RAID-vezérlő #multimédia-vezérlő
2014. jan. 14. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alaplaphoz, videókártyához stb. nincs driver cd/dvd? Ha nincs, akkor netről szedd le, a gyártó oldaláról.
2014. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hová lőtyölted el az alaplapi és VGA driver cd-it? Na, azokon van, vagy interneten is letölthető, ha alaplapod és vidikarid típusát tudod.
2014. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom az alaplapom típusát. Hogyan lehet meg tudni és aztán letölteni ezeket a gyártó oldaláról?
2014. jan. 14. 13:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt: [link]

Telepítsd, ez kiírja a géped főbb adatait, alaplap neve stb. Azután googleba kikeresed a drivert hozzá.

2014. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Alaplap: Asrock P4VM800


Multimédia: Eszköz leírása Típus

VIA AC'97 Enhanced Audio Controller


Videokártya ATI Radeon 9550 (RV350)

EZEKET TALÁLTAM MEG. NEM TUDOM HOGY LEHET LETÖLTENI. VALAKI BE TUDNÁ LINKELNI EZEKNEK A LETÖLTŐ LINKJÉT? LEGYENSZÍVES

2014. jan. 14. 14:09
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

itt csak a felső kell

2014. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
[link] és aztán ezek közül melyiket kell kiválasztani?
2014. jan. 14. 14:35
 8/12 A kérdező kommentje:
Telepítettem a szükséges drivereket, de még sajnos mindig ott a kérdőjel. Mit kell ezután tenni?
2014. jan. 14. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha mindent telepítettél, indítsd újra.
2014. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sikerült csak a multimédia-v meg a RAID-v kell még. Van egy probléma. Miután feltelepítettem a videvezétlőt a monitor elkezdett ugrálni már 3x újra indítottam de még mindig ugrál és valami színes valami ugrik be minden másodpercben
2014. jan. 14. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!