Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a számítógé...

Miért csinálja ezt a számítógépem, hogy bekapcsolom egy ideig megy akár 3-4 órát is kibir persze van amikor bekapcsolásnál jelentkezik a probléma, a probléma az hogy lefagy teljesen maz egeret nem bírom mozdítani?

Figyelt kérdés
A power gombra nem reagál illetve a resetre sem,csak az segít ha a tápkábelt kihúzom és újraindítom, szerelőnél már volt ő sajnos nem tudott semmit mondani nem találta a hibát. A videokártyát és a RAM -ot teszteltem az biztos jó .A gép újból lett téve és még akkor is jelentkezett a hiba .Mi okozhatja?

2014. jan. 14. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
processzor talán, de azért nem mondom hogy tényleg az lehet.
2014. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alaplap okozhat ilyen hibát?
2014. jan. 14. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
az a másik ami még eszembe jutott.
2014. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Elsőnek egy alaplapot cserélek , és majd a hétvégén kiderül hogy az volt vagy nem . De várom mások válaszát is hátha tudják mi okozhatja a hibát .
2014. jan. 14. 16:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Tápot ,alaplapot ,és processzort is cseréltem a probléma még mindig fent áll. Kérlek segítsetek.
2014. febr. 25. 12:59
 6/8 Pj0tr ***** válasza:
Vegyél egy komplett gépet és ha még akkor is fennáll a probléma, akkor az auráddal vagy hely aurájával van baj :D Gondold végig mi a régi még a gépben. Mert !extrém! esetben bármelyik komponens okozhatja. VGA? Hangkártya? Egyéb bővítőkártyák vagy rácsatlakoztatott eszközök?
2014. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az eszköz kezelőben nincs hiba ! jel valahol? Nem tudom milyen windowsod van, hibakereső programot futtatni lehetne. De szerintem memória probléma lehet, (csak tipp)mert elég gyakran az okoz lefagyást,kék halált. Tudom tesztelted, de akkor is lehet baja, én is jártam már úgy, vettem memóriát és lefagyott a gép,stb. Szerintem még megérné egy havertól kölcsönkérni memóriát és kipróbálni másikkal.
2014. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ,annak aki segített ,de egy zárlatos USB volt a gond kiszereltem és nem lép fel a probléma. Ennyi volt csak .. Szemét egy probléma volt.
2014. febr. 25. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!