Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha fellépek...

Miért van az, hogy ha fellépek netre és filmet akarok nézni online, vagy videót (youtube-on) akkor nagyon akad a kép is meg a hang is?

Figyelt kérdés

De ha gépen van film vagy valami videó akkor 720mp-ben is megy akadás mentesen. A netem nem lehet lassú, mert invitel és a sebessége 100,0 Mbps.

És mi a teendő hogyan lehet megoldani, hogy neten is akadás mentesen menjen minimum 360mp-ben?

Számítógép- Intel(R) Celeron(R) CPU22.40 Ghz

2.40 GHz, 2,00 GB ram

Mező Érték

Alaplap neve ASRock P4VM800

Mező Érték

CPU típusa Intel Celeron D 320, 2400 MHz (18 x 133)

Videókártya: ATI Radeon 9550/ X1050 Series



2014. jan. 14. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a procid iszonyat kevés és a videó kártya is.
2014. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mekkora kellene bele, hogy jól működjön?
2014. jan. 19. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Üdv op rendszert nem írtál de ha xp használsz akkor tiltsd le a tűzfalat és csak a vírus irtót hagy meg az xp megszüntette a frissítéseket ez az egyik hír oldalon volt közé téve és emiatt az a program mely a frissítsek keresésért felelt 100%-ban pörgette a procit és ez véget akadt minden videó a neted 1.8 proci és 512ram volt benne és vettem bele 1g ramot mondván hogy biztos kevés de nem változott a helyzet de amikor rátaláltam erre cikkre a egyből neki estem letiltottam a tűzfalnál a frissítéseket ujjra indítottam a gépet és lás csodát a proci 10-15% kon működik ha netten vidizek már nem akad és ott is 70-85-közöt mozog a proci és visszarakva az 512 ramot azzal is tökéletes mentek így potyára kidobtam 5 ropit de ez van talán ez neked is segít..
2014. febr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi lemaradt és a nettem csak 10mb és invitel.
2014. febr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
van egy hasonló konfigom, csak torrentre használom, sajnos itt már az alaplap is problémás, érdemes lenne összerakni (vatera, ebay is játszik, a ház maradhat) egy újabb konfigot, a socket 775-öt azt felejtsd el, elavult, bár én most egy ilyennel élek, még jó, de csöppet sem időtálló. Nem volt hatalmas összeg, ha jól emlékszem 45e ft-ban áll a cucc. Intel dual core E2220 Oc@ 2,89Ghz; 4gb ddr2; 1,5TB Wd caviar green, nvidia 8600Gt cooling mod mindez egy asus p5qpl-am lapon, a ram meg a mb volt cirka 15e ft 3éve, de ha lett volna pénz nem fektetek akkor sem s775-be. Remélem segítettem.
2014. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!