Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung galaxy note 8. 0...

Samsung galaxy note 8. 0 betett önkényesen a "galériába" egy "főalbum" és egy "fotóalbum" mappát, rányomott egy picasa jelet és beletett olyan képeket amiket 100 éve nem láttam. És nemtudom kitörölni. Valaki hasonló helyzetbe? Hogyan lehet kitörölni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy note 8.0-át vettem ma, beállítottam rajta majdnem mindent (gmail, dropbox) amire szükségem van, és betett önkényesen a "galériába" egy "főalbum" és egy "fotóalbum" mappát, rányomott egy picasa jelet és beletett olyan képeket amiket 1000 éve nem láttam és már nem is szeretnék. És nem tudom kitörölni.. Valaki került hasonló helyzetbe? Hogyan lehet kitörölni?

2014. jan. 14. 23:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!