Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letölteni számító...

Hogyan tudom letölteni számítógépre a GOOGLE PLAY ÁRUHÁZ-at?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 18:38
 1/2 anonim válasza:
sehogy
2014. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék itt van


De mivel a Google play áruház egy weboldal, és a weboldalakat a tartalmukkal együtt nem tudod lementeni, ezért értelmetlen a kérdés.

Gondolom van egy mobiltelefonod, és azon van egy Play Áruház ikon. Amikor arra rányomsz ugyanez a weboldal nyílik meg rajta mint amit linkeltem.

Az sem egy program csak egy hivatkozás.


Annyit tudsz csinálni, hogy a Számítógépeden valahol az üres Asztalon kattintasz jobb egérgombbal, a lenyíló menüben kiválasztod az Új / Parancsikon részt. A villogó kurzor helyére bemásolod a linket amit küldtem , majd a Tovább-ra és a Befejezésre kattintasz.

És már kint is van a Parancsikon a Számítógéped Asztalán ami egyből nyitja a Play Áruházat.


(Ettől függetlenül, az áruházban levő programokat nem tudod letölteni a számítógépedre mivel azon Windows van. Az áruházban levő programok pedig Androidra készültek)

2014. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!