Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani BP-ten egy PC...

Zsuzsa128 kérdése:

Tudtok ajánlani BP-ten egy PC szerelőt aki nem csapna be, és végre megtudná mondani mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Mert a szerviz már levett feleslegesen 10000Ft-vel és még mindig nem tudom bekapcsolni a gépem csak vagy 20x-ri újra inditásal. Inditásnál a LEDEK világitanak a monitor is bevillan ,de utána újra sötét minden. Talán a videókártya a baj?

2014. jan. 17. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a leírásod alapján lehet akár konnektor hiba is. Lehet törött a tápkábeled is. Általában a PC szervizek nem adják ki rosszan a gépet. Ki is lehet ott próbálni..
2014. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt bent a gép . Házhoz jött,és mikor megnézte kicserélt benne valamit ami egy nagy négyszögletes doboznak néz ki ,és van benne 1 ventilátor. De a kért hibát azt nem javította meg. Ugyan úgy nem indul el a gépem. Mikor felhívtam ,azt mondta még a vidikártyát kéne kicserélni. Nekem az már nagyon sok pénz amit kért volna érte. Ha tényleg az a rossz annak mi a jele?
2014. jan. 17. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!