Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le ejtettem a tabot, a külső...

Le ejtettem a tabot, a külső gombok működnek, de az érintő panel nem reogál, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Kicsúszott a kezemből, de nem is a képernyőre esett. 2 nagyon vékony repedés lett rajta, de nem tudom, hogy belső képernyőn vagy külsőn, mert vékonyak, és minden működik, a kijelző is világít, nincs folt, be lehet kapcsolni meg ki, a g szenzor is jó mert elfordul a képernyő, de érintésre nem reogál.

2014. jan. 18. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Az érintőpadnak annyi.(szervíz)

Tablet típusa?

2014. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megszívtad. Érintőpanel és kijelzőcsere. Az én vacak CC tabomnál egy 26e Ft-ot jelentett. Úgyhogy inkább vettem másikat.
2014. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bakker, am egy olcsóbb kategóriás Myaudioról van szó, 704O, 16 000 körül mozog, de amúgy közben feltűnt, hogy 1-2 helyen érintkezik csak ott pont nincs semmi, de ha elfordítom tudok az érintőpanel gombjaival hangosítani :D Amúgy olyan nem lehet, hogy csak elmozdult valami, és azt vissza lehet tenni? Mert még csak nem is a képernyőre esett.
2014. jan. 18. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!