Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami probléma van az ikonjai...

Valami probléma van az ikonjaimmal. Nem látszik rendesen az ikon neve. Mi lehet a gond? Fotó is van mellékeltem lent.

Figyelt kérdés

A fotó:

[link]


Nem tudom mi lehet a gond. Mindig ugyan így volt beállítva minden, ikon méret, ikonok távolsága, stb. mégsem nézett ki így és nagyon zavar. Három, négy betű után kipontozza. Miért??? :S



2014. jan. 18. 21:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez nevetséges.

Olvasd vissza minek a törlésére kértél. Töröld manuálisan, indísd újra a gépet. Nem fog betölteni.

Nekem sem töltött.

A gépem 10 éves, és a kérdést törlöm a saját kérdéseim közül ,hogy ne is lássam a választ. Teljesen felesleges vitatkoznom olyan emberekkel akik nem értenek a számítógépekhez.


Hidd el, ha manuálisan törlöd majd egyből újraindítást csinálsz nem fog felállni a rendszer!

2014. jan. 30. 05:07
 12/13 A kérdező kommentje:

Magát az "IconCache.db"-t töröld. Te magad sem hiszed el,hogy ezután felfog állni a rendszered? :)

Nevetséges.

2014. jan. 30. 05:08
 13/13 csacsi2 ***** válasza:

Mint írtam rendszeresen takarítás alkalmával törölni szoktam.

A tudatlanságod határtalan! Ennyi erővel a Temp és TMP tartalmát se töröld, azok is átmeneti tárak, újraíródnak...


Az rendben van, hogy a válaszolóknak nem hiszel, de hogy a Microsoft-nál is okosabb vagy akik írták a Windowst...Nem tudom ki a nevetséges!Legalább nézz utána...

2014. jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!