Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vincseszter le törlése kivéve...

Ákó35 kérdése:

Vincseszter le törlése kivéve op rendszer?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy szeretnék mindent letörölni a merevlemezemről kivéve az operációs rendszert és hogy ez lehetséges e újra telepítés nélkül?

2014. jan. 19. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Elviekben lehetséges, de hosszadalmas, egyszerűbb, ha újratelepíted az egészet (arról nem is beszélve, hogy akkor valóban tiszta lappal fogsz indítani).
2014. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. :) akkor már csak olyan kérdés(még életemben nem telepítettem wint-t)néztem vagy sok videót róla hogy kell szerintem elboldogulok vele csak az kérdéses hogy ha nem eredetit rakok a gépre kell e hozzá licensz kulcs?
2014. jan. 19. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá. 30napod van aktiválni. De ha nem aktivalod akkor nem lessz semmi. Annyi hogy 30 nap után a hattereden ki fogja írni hogy nem eredeti. És ha jól tudom akkor hátteret nem tudsz kirakni. Mármint ez Windows 7
2014. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen meg csúnya buborékok csesztetnének,de régebben találtam rá egy módot hogy kicsit belenyúlkálva a win-be ki lehet írta a mocskot :) ha szabad még kérdeznem :)) lehet mindent meg kellölt volna az elején bocsánat :"D először ki kéne írnom a telepítőt :"D és nemtudom honnan tölthetném le......
2014. jan. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!