Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az volna a kérdésem hogy...

Az volna a kérdésem hogy lehet a T-s szatot úgy galyra vágni hogy ne tünjön fel a szerelőnek? Mert ezáltal mivel a szerződésbe 30 nap van ha nem tudják addig elhárítani akkor megszűntethetem ingyen! (részletesebben alul! )

Figyelt kérdés
Mielött fére értés lenne nme én kezdetrem hanem ők én csak megakarok tőlük szabadulni de még kb 13 ill.16 hónapom van ez lehetséges és ha igen hogyan?

#megszabadulás #ügyfél károsodása #szolgáltató üzletszerütlensége
2014. jan. 19. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

"csak megakarok tőlük szabadulni"


Fel is bonthatod a szerződést, miért akarod a "szatot" galyra vágni?

Ha tönkremegy, jön a szerelő, nem javítja hanem kicseréli és a szerződésed ugyanúgy megy tovább...

2014. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert hűségem van és ne tudd meg azt kívánom soha hoyg milyen egy pocsék szolgáltatása van itt. Ezért akarok ja meg azért mert a tv kb 8000 havonta mert nem leték a mocskok és 56 csatiért ennyi meg gerincteléenek szval ha valaki tud segíteni legyenszíves szoljon. Szóval gondolod hogy akkor így az ügy reménytelen? Nem hiszem hogy a parbit cserélné ki elöször vagy hogy mind a 4 vezetéket végig nézni bátr ha nincs bejövő jel van kiírva akkor valószínű tényleg és ha ovatosan feltűnéas nélül a vezetéket buverálnám meg? mondjuk tűvel vagy vmi ilyesmivel olyan helyen ahool nem látni arra csak nem gondol hogy egyszere mind a 4 vezi rossza? Vagy? Előre is köszönöm a válasz!!!!
2014. jan. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!