Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem bootol a notebookom, BIOS...

Csxeba kérdése:

Nem bootol a notebookom, BIOS előtt megáll. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Fekete képernyő, a webcam lámpácskája világít. Amikor hajlandó elindulni (kb 3-4 újrapróbálkozás után) akkor már rendesen megy, semmi különbség, semmi lassulás, fagyás.

Debian fut rajta, de szerintem a merevlemez nem lehet a baj, mert amikor megáll, akkor a BIOS előtt áll meg.


Esetleg valami tipp, hogy milyen irányba induljak a diagnosztizáláskor? Egyébként még garanciás, Lenovo G580.



2014. jan. 21. 08:34
 1/6 acelsziv ***** válasza:
ha garis, akkor vidd vissza amíg lehet. Proci, memória, vagy akár videochip is lehet a ludas. Mondjuk kilazult a memória és kontaktol.
2014. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De futás közben nem lassul, nem akad, megy simán. Ha KH-s lenne akkor nem lennének random fagyások meg lagok?
2014. jan. 21. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Teszteld le, ez az oldal segíthet, regisztráció után írhatsz is nekik. Ha már az első napon nem bootolt, vissza kellett volna vinned, gyári hibás, 72 órán belül cserélik. Az én Lenovo G505 laptopomat csak kicsomagolás és bekapcsolás után voltam hajlandó elhozni a boltból, pedig nem is volt rajta operációs rendszer. Zsákbamacskát nem veszünk.


[link]

2014. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 éves, most kezdte el.
2014. jan. 24. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamelyik kábel lazult meg benne. Ha garis, vidd szervízbe.
2014. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!