Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Redsnake IL-600 Infra adapterh...

Redsnake IL-600 Infra adapterhez hol találok olyan programot, aminek a segítségével tudom Win 7-en működtetni?

Figyelt kérdés

Nincs okos telefonom, nem is kell. Évek óta egy Nokia 6070-est használok, ami mindent tud,amire nekem szükségem van. Nagy hibája viszont, hogy a számítógéppel csak infrán keresztül tud kommunikálni.

Megoldottam. Vettem egy "Redsnake IL 600 Infravörös IRDA adapter PC USB porthoz" nevű kis kütyüt, ami magyar nyelvű telepítőlemezzel, programmal, használati utasítással, USB kábellel rendelkezik. Közben a számítógépem is lecserélődött. A napokban úgy alakult, hogy szükségem volt a

telefonnal fényképezni.

Az új számítógépbe bedugtam az IRDA adaptert. Semmi! A régi gépemben azonnal felismerte,

még a hozzá kapott lemezt sem kellett használnom.

Lehet, hogy a újabb gépem ezt a funkciót nem tudja, vagy valamit nekem kell rá telepíteni?

A Nokia PC Suite-t letöltöttem, telepítettem!

Kérdésem:

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy az új gépem alkalmas-e infra jelek fogadására, és ha igen,

akkor hogyan tudom az Irda adapterrel kompalibitissé tenni?

Talán, ezek az adatok nem is fontosak, de hátha:

A régi egy Mercury alaplap. Windows XP Intel Celeron CPJ 2,13, stb.

Az új: HP MS Win 7 32 SP 1 Intel Core 2 Duo, stb.



#program #Windows 7 #Infra adapter
2014. jan. 21. 09:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!