Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Huawei Ascend Y300 vélemény?

Huawei Ascend Y300 vélemény?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmmm..Ahogy elnéztem elég kafa kis teló. És nem is drága. Igaz,csak 512Mb ram,de elég is az,viszont 2Magos 1Ghz-s proci. Találtam egyet aprod.hu-n. utána néztem,többnyire az összes ilyen gyártott telefon telenoros.


[link]

2014. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

irjatok még véleményeket :D

2014. jan. 22. 15:21
 3/5 anonim válasza:

Szerintem jó kis telefon. Státuszszimbólumbnak jobb az S4, de napi használat során nem sokkal ér kevesebbet nála.

Nincs LTE meg NFC, a GPS-e nem ismeri a Glonass-t és fullHD-s videóval (tényleg van olyan hülye, aki 1080p-t néz egy 4-5 colos kijelzőn?) nem érdemes próbálkozni.

Szerintem a rádiója is elég gagyin szól (az S4-ben mondjuk nincs is), viszont az akksi kibír 2 teljes napot.

Ezért a pénzért szerintem tuti.

2014. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jan. 24. 13:35
 5/5 anonim válasza:
En nem reg kaptam egy ilyen telot es egyszeruen imadom nem tudom hogy masnak mi baja van a kamerajaval mert szerintem tokeletes es meg van elol is kamera. A hangszoroja is nagyon kafa mert sok basszust ad eshangos is. Egyentalan nem lassu nem tudom hogy miert mondjak hogy az. Es mar ketszer leejtettem a kepernyojere es jincs semmi baja. A google play-en ha letoltok alkalmazast teljesen akadozas nelkul lehet vele jatszani szuper jo. Ami meg jo rajta hogy van zseblapmaja. Es egyszeruen lehet kezelni minden tokeletes rajta. Csak pozitiv velemenyt tudok rola mondani 10/10 pont
2014. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!