Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minden este lekapcsolom a...

Minden este lekapcsolom a routert, mert félek, hogy elromlik. Barátaim nem kapcsolják ki, szerintük hülyeség. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hülyeség.
2014. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vacak napközben is elromlik, ha jó akkor a terheletlen időszakban tuti nem fog. Fölösleges kikapcsolni. (Viszont az áramdíjon spórolhatsz néhány fillért-forintot.)
2014. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve megy folyamatosan... és ha elromlik?? 4ezerért hozzádvágnak már újat
2014. jan. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi is le/ki kapcsoljuk,ugyanúgy mint pl az előszobában a villanyt,ha nem kell,ne egye az áramot ,mert fölösleges,

-4 éve így használjuk,csak akkor van bekapcsolva,ha valaki gépezik,

-és 4 éve hibátlanul megy a routerünk,

2014. jan. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:

Mivel sok kicsi sokra megy, nálam is csak akkor van bekapcsolva, ha használom is.

Van egy kapcsolós elosztó, abba van bedugva a gép és a hozzá tartozó összes dolog (monitor, nyomtató, aktív hangfal, router). Amikor befejeztem a munkát, használatot, és mindent leállítottam, lekapcsolom az elosztót. Így nem működnek feleslegesen a tápegységek. Éves szinten már kiszámítható a megtakarítás, arról nem beszélve, hogy minden elektromos berendezés élettartama véges.

2014. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!