Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb 17 colnal...

Melyik a legjobb 17 colnal nagyobb kepatloju notebook,160 ezerig?

Figyelt kérdés

Acer e1-772g eddig a kiszemelt!

I3/4gb ddr3/1t/geforce 820m ?

Ennel van jobb?


2014. jan. 23. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az általad kiszemelt notebookot már csak azért sem ajánlom, mert a hűtése nagyon gyenge, és emiatt az élettartalma is rövid lesz.

Nem képes hűvösen tartani a normál fogyasztású Core i5-öt.

Ha a procihasználat felmegy, olyankor felmelegszik 97 fokra is, szóval egy hűtőpad kelleni fog neki, még aksiról is elég meleg tud lenni, emiatt nem is fog sokáig üzemelni aksiról, legfeljebb 3 órát.

Az alaplapja le van butítva, sajnos 2 memóriakártya foglalat van hozzá, noha az áramköri kialakításon lehet látni, hogy az alaplap eredetileg 4-hez van tervezve.

A videókártyája gyenge lesz a monitor max felbontásához.

Játékok nem fognak jól futni rajta. Kb. ennyi. Ja, és a touchpadja is elég gyengére sikerült, mondjuk én egérrel használtam.

2014. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szoval neked volt ilyen geped?

Akkor mit ajanlasz helyette?

Mindenkepp 17 colos vagy nagyobb kell, es 160 am van ra!

2014. jan. 25. 20:03
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert tobb penzert en is talalok jobbakat, es persze h lehet fikazni az olcsobb gepeket :)

De azert csak kell venni valamit, ha ennyi van ra...

2014. jan. 25. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fikázni akartam, csak saját negatív tapasztalataimat osztottam meg erről a notebookról, ha erre van keret, akkor vedd meg, mert ennél olcsóbbat nem fogsz nagyon találni, aminek hasonló specifikációji vannak.
2014. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!