Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha az admin visszaél a hatalmá...

Ha az admin visszaél a hatalmával, akkor az egyszerű emberek elintézhetik, hogy leváltsák?

Figyelt kérdés
Bocs,ha rossz kategóriába írtam.Lényegében,ha egy magyar szerveren az admin vissza él a hatalmával,akkor lehet írni a fejlesztőknek,hogy váltsák le és más legyen a szerver admin?ha petíciót írunk,akkor leváltják?

2014. jan. 24. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hol és egyáltalán milyen játékban, de valószínűleg nem.
2014. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2xSü ***** válasza:

Gondolom játékszerverről van szó. Igen, lehet szólni a szerver tulajdonosának. Általában azért normális szerveren minden admin jogosult a tulajdonos nevében döntéseket hozni. A játékszerverek általában magántulajdont képeznek. Ha a tulajdonos úgy ítéli meg, hogy nem akar látni a szerverén, mert nincs rajtad sapka, akkor úgy ítéli meg. Annyit tehetsz, hogy átmész egy másik játékszerverre, ahol jól tisztázottak a szabályok, és az adminok ennek szellemében járnak el.


De tapasztalatból tudom, hogy a „visszaélt a hatalmával” az esetek 99%-ban azt jelenti, hogy te követtél el valami problematikus, szabályokba, vagy az alapvető etikettbe ütköző dolgot.

2014. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"te követtél el valami problematikus, szabályokba, vagy az alapvető etikettbe ütköző dolgot."

Én nem szegtem szabályt:D

Most bőven megy a játékosok részéről,hogy petíciót akarnak írni a pocsék admin miatt(azt nem árulom el,hogy melyik játékban,érje váratlanul,ha lesz belőle valami)

2014. jan. 24. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy hol, melyik játékban van. Sajnos tapasztaltam már olyat, hogy évekig (mai napig) nem sikerült megszabadulni egy önkényes, kiskirály admintól.
2014. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. jan. 24. 19:59
 6/6 2xSü ***** válasza:

Akkor is a legegyszerűbb, ha keresel egy másik szerver. Ha az adott admin tényleg olyan, ahogy azt leírtad, pont ezzel fogja tönkretenni magát, a szerverét, mert elmennek tőle a játékosok. Ha jogosan intézkedett, akkor az neki jó, hiszen azok mennek el, akik bajkeverők. Ha nem jogosan, akkor az neki rossz, mert olyan embereket veszít el, akik amúgy tisztességes módon játszanak.


Ez pont olyan, mint a bolt. Ha nagyon nem tetszik, akkor menj máshova, idővel le fogja húzni a rolót, ha mindenki így tesz. Persze a bolt kicsit más dolog, az nem egészen magántulajdon, illetve az ugyan, de törvényileg szabályzott terep.

2014. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!