Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy használt HP Mini...

Vettem egy használt HP Mini 110-3600 as netbookot?

Figyelt kérdés
megkaptam és raktam rá egy windows 7 ultimate 32bites verziót. feltoltam rá a drivereit meg mindent de a wifi csak azért sem akar működni. jobb alul nincs az a kis jelerősség mérő féle ikon se. azt írja hogy a wifi le van tiltva de bárhol keresem sehol sem lehet engedélyezni. a billentyűzetes kombinációval sem érek semmit mert bekapcsolja de letiltja egyből. valaki valami megoldást tud esetleg?
2014. jan. 24. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
De azért látja a környékbeli összes wifit? Ha igen, akkor azok le vannak kódolva. Menj el a netbookkal egy plázába és ülj le a KFC vagy Telenor stb. bolt elé. Ha annak látja a wifijét, kapcsolódik is, akkor nem a netbook rossz, hanem a wifi kapcsolat nem biztonságos.
2014. jan. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos jo mert ujrarakas elott jo volt. A masik laptopon is jo a wifi csak ez az egy eszkoz nem erzekeli vagy nem tom...
2014. jan. 25. 00:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el, amit belinkeltem, vannak ott egyszerű okosságok.
2014. jan. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Wifi kártyát látja? Ha nem, az Eszközkezelőben nézd meg, nincs letiltva?
2014. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó amit linkeltél de nekem nem az a problémám hogy nincs net. nekem az, hogy még a wifit sem lehet bekapcsolni nem ám mg csatlakozni valamelyikre.
2014. jan. 25. 10:25
 7/10 A kérdező kommentje:
2014. jan. 25. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat le van tiltva, ez egyértelmű. Létezik, van, de nem engedi használni. Megnézem az én laptopom beállításait,hátha rájövök, miért tiltotta le neked. De az is lehet, hogy a Trustedinstaller (szuper rendszergazda) akadályozza meg. Windows7 már csak ilyen, nálam nem okoskodhat, ki van lőve.
2014. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megtaláltam a megoldást. a laptop drierek között egy sem volt jó viszont a biosban megtaláltam az adapter típusát és azalapján kerestem drivert és így sikerült.
2014. jan. 27. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!