Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek egy PC-t, egy...

Szerintetek egy PC-t, egy ps3-ast vagy egy xbox 360at éri meg venni?

Figyelt kérdés
Nyertem egy Samsung Galaxy tab3 10.1-t. Nem tudom, hogy a 3g-s változatot(mert még nem jött meg) vagy a simát így én a simával számolok ami kb 90ezret-ér. Mivel nekem nem hiszem, hogy szükségem lenne rá így eladom és vennék belőle egy konzolt vagy egy pc-t de nem tudom melyik érné meg jobban. Konznál ugye nem lenne gond az fps-sel de viszont már itt vannak az új gen. konzolok. És mivel én multizni is szeretnék rajta(bf4,ac4, gta V) így a játékok is drágák egy picit. De pc-nél meg az a baj, hogy 90k-ból nem lehetne egy olyat összerakni amin a bf4 menne mediumon élvezhetően. Lehet hogy inkább megkéne tartanom a tabletet? Kérlek segítsetek

2014. jan. 26. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha abból indulunk ki, hogy alapból nem rendelkezel ilyen készülékekkel, hanem efféle speciális alkalomra van szükséged, hogy egyet beszerezz, akkor milliomos nem lehetsz.


Ha nem vagy milliomos, akkor azon gondolkozz el, hogy ha veszel egy konzolt, akkor utána hány játékot fogsz megenni hozzá 20000 per darab áron. Ha ezt kiszámoltad, akkor gondolkozz el azon, hogy mennyire lesz szórakoztató egy konzol 1-2 játékkal...


Szerintem a hazai életszínvonalat tekintve egy középkategóriás PC és a kalózkodás az egyetlen járható út, ha az ember mindenképpen efféle szórakozásra vágyik. Arról nem is beszélve, hogy a PC használható munkára, tanulásra stb., míg egy konzolon aligha fogod a szakdogádat megírni.


A tabletet megtartani semmi értelme, ugyanazt a kényelmetlen, képernyőn maszatolós alap netezést tudja, mint az okostelefonok, azzal a különbséggel, hogy nem telefonálsz vele. Abszolút semmi értelme. Az Angry Birds meg fut PC-n is...

2014. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem van gamer pc-m, meg xbox-om is, de én gazdag vagyok.
2014. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Milliomosok tényleg nem vagyunk, de csórók se. Csak én nem tartozom azokhoz akiknek a szülei csak úgy vesznek egy 100-200ezer forintos pc-t.
2014. jan. 26. 12:40
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg azért a tableten elég jól lehet tanulni is. Tesómnak segít. De azt azért adnám el mert az én Lg Optimus l7 II-en is eléggé jól lehet szöveges fájlokat nézni, főleg hogy az kis érettségi tételek neten vannak fenn nekünk.
2014. jan. 26. 12:55
 5/13 anonim ***** válasza:

2# A kalózkodás sose biztosan járható út.

És akinek nem sok pénze van ott a ps+.

2014. jan. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TaKy99 ***** válasza:

Az nem értem, hogy az összes pc-s miért jön a 20e-es játékokkal, mikor ők állandóan werezolnak.

Egy használt PS3-as játék 2-10e között van. És, ha kijátszottad, el is lehet adni, 1-3e bukóval. Ha csak nem akarod gyűjteni őket.

www.jatekok.hu

Azaz egy használt Slim alapgépet 2kontrollerrel, 5-10 játékkal már 60-70e ből be lehet szerezni.

Illetve valóban ott a ps+ évi 25-35 PS3 játékkal 15e-ért.

2014. jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Konznál ugye nem lenne gond az fps-sel"

Hát figyi ps3om és xbox is 30 fps és ez néha le szokott esni

Szerintem kérd meg szülőket, hogy adjanak neked 50k-t azt 150e ből rakass össze egy gépet

2014. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Szerintem az FPS játékokra gondolt(bf4 cod)
2014. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De gondolom nem szokott lemenni az fps olyan nagyon durvan


És nem az FPS játékokra gondoltam.


Amúgy meg nem fogok 50k kérni szülőktől max egy 20ast? Nem hinném, hogy nagyon támogatnának egy ilyen dologban főleg, hogy nem tanulok valami sokat, és hát meg is értem őket.


Amúgy meg köszi a segítségeket.

2014. jan. 29. 17:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocs nem kérdőjelet akartam rakni az egyik mondatba!
2014. jan. 29. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!