Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XoomStore.hu-tól rendelt már...

XoomStore.hu-tól rendelt már valaki? Megbízható?

Figyelt kérdés
A cég tevékenysége szerint nagyker, elég olcsón is adnak 1-2 gépet, de remélem nem kell bajlódni velük hogy nem jót küldenek vagy nem küldik...stb

2014. jan. 28. 14:12
1 2
 11/17 anonim válasza:
Semmiképp nem ajánlom! Elkövettem azt a hibát,hogy rendeltem de már 2 hete várom,hogy küldjék! De csesznek rá! Holnap rájuk csörgök,hogy mi van velük:(
2017. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Sajnos én (mi) is rendeltem tőlük. Letelt a vállalási határidő, az utolsó napon emailben azt az információt kaptam, hogy a készülék másokéval együtt "szállítási sérültként" érkezett, mert a dobozon mély benyomódások voltak, amit ezért nem vettek át. A következő emailben pedig már csak kibontani nem fogják azt a dobozt, amiről képet küldtek (de szállítólevél másolatot vagy cikkszámot még kérésre se!), mert akkor nem tudnak a futárszolgálattól kártérítést kérni egy későbbi kárszemle??? okán. A vételárat állítólag visszautalják, de amióta kiderült, hogy ezt a bank nem regisztrálta (mert nem kezdeményezték), most már engem akarnak perelni mert merészeltem azt leírni, hogy jogsértő visszatartani a vételárat és a készüléket is. És hát hadd ne mondjam, hogy már így is sok kárt okozott ez a helyzet a bosszúságon felül. Nem szabad, abszolút nem, semmit sem rendelni tőlük. Most harcolhatunk a pénzünkért!
2017. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Acrab válasza:

Sziasztok!

Köszönöm hogy megosztottátok a tapasztalaitokat.

Én egy Macbook Air-t néztem most náluk aminek gyanúsan alacsonyak voltak az áraik, illetve több verziójának kusza.

Értem ez alatt azt, hogy

az Air 13,3" 1,8 GHz Intel Core i5 Ára 281.990 Ft

a 1,6 GHz pedig 284.990 Ft.

Vannak jóféle tévedések amikor szerencsés az ember, de ez a fajta dilettantizmus ilyen összegekben szemet szúrt.


A leírtak után biztos nem rendelek tőlük, ha ennyiért meg is kapnám időn belül akkor sem akarok egy esetleg ütött-kopott, átcsomagolt esetleg használt gépet venni. :S :@

2017. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 PetrosValaki válasza:

NE RENDELJ TŐLÜK. Ha gond van: telefonon elérhetetlenek. Ha nekik kellemetlen amit írsz (magyarul: várod a terméket - nem jön) akkor e-mailekre napokon át nem válaszolnak.


Konkrétan Karácsony előtt 1 héttel rendeltem egy ASUS notebook-ot 270e Ft + ÁFA-ért. Most van január 21 - még nincs itt.

Most már 50e-rel drágábban van náluk is a webshopban - kapható. Nekem azt állítják hogy NEM kapható - pedig - ismétlem - kinn van a webshopban az áru.


Felajánlották hogy visszaadják a pénzt - én a terméket kérem. Azóta annyi válasz volt hogy a webshopból bármilyen más termékre adnak 6 ezer forint kedvezményt. DE: én kb. 50 ezerrel olcsóbban vettem a laptopot.

Aminek az árát már átutaltam 1 hónapja nekik.


Röviden: ne vegyetek tőlük semmit.

2018. jan. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Rendeltem tőlük. 1 héttel rá jött az üzenet, hogy késnek 3-4 hetet (szerintem az űrből hozzák azt az objektívet :D ).


4 HÉT után mivel semmi értesítés nem jött,hogy megint késnek, írtam nekik. Azt mondták még 2-3 nap késés.


Ekkor sem jött meg. Vártam még további 2 napot, ez van ma, még mindig nem jött meg. Már az emailjeimre sem válaszolnak.


Van pofájuk elkérni előre a pénzt, meg kirakni a megbízható bolt emblémát, de amint lenyúlták a pénzed, magasról tesznek rád. Én semmilyen körülmények között sem rendelnék tőlük a helyedben, jelenleg azt sem tudom visszakapom-e a pénzem.


Ui.: 7000 ft kedvezménnyel kiszúrták a szemem a múlt héten, viszont azóta nem reagálnak az emailjeimre, szóval remélem nem csak ezt a 7000-et fogom látni a 240.000-emből.

2018. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia ! Ha nem vészed tolakodásnak , megkérdezhetem hogy mi lett a pénzeddel? Illetve ezzel az üggyel? Ez az illető sajnos azóta “profilt” váltott . Telefonokkal foglalkozik, nem túl olcsón , de kedvezőbb áron forgalmazott telefonokat.

Sikerült belefutni, most mi is a pénzünket hajtjuk . Azóta rendőrségi feljelentést is tettünk.

De ki tudja meddig húzódik.

2022. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egyébként emiralshop néven fut/futott a mostani lehúzós vállalkozása…..
2022. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!