Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vennék egy nagyobb videókártyá...

Vennék egy nagyobb videókártyát a gépembe, de még ez a kis gt 610-es is alig fért bele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell egy nagyobb ház.
2014. jan. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És honnan tudjam hogy az jó lesz e? Mármint olyan hirdetések nincsenek hogy: Nagy gépház nagy választékban akciósan!--stb,,, valami tipp hogy mégis milyet?
2014. jan. 29. 03:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális házba belefér minden videokártya, kivéve a legbivalyabbakat, de azok 150000-től kezdődnek, ha arra pályáznál, nem akadnál el a ház méreténél.


Vegyél egy sztenderd ATX házat, és az jó lesz.


Másik megoldás, amit én anno egy P2-es géppel csináltam, hogy barbár módon kivágod neki a helyet, és maszekul rögzíted.

2014. jan. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már gondoltam rá én is hogy szétvágom.Mert hiába veszek gépházat basszus, a pcx.hu-n is ott vannak a vélemények majdnem minden gépház alatt komiban hogy az összessel van valami baj:


Vagy nagyon vékony a lemez, vagy nincs helye a hűtésnek, vagy mit tudom, ez az a maz....


A normálisabb gépházak meg 15 rugótól kezdődnek.

2014. jan. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!