Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy LED tv-m és egy...

Van egy LED tv-m és egy 32GB-os pendrive-om. A gond ott kezdődik, hogy nem tudok lejátszani egy 8GB-os filmet. Esetleg valam megoldás?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy a filmet nem tudom addig rárakni a pendrive-ra, amíg az FAT32-es formátumba van. Addig semmi gond, átformázom exFat-ra, csakhogy a tv-m egyedül FAT32 formátumú pendrive-ot tud lejátszani. Mérges vagyok, mert csak ezért vettem a pendrive-ot. Esetleg tudok tenni valamit, hogy megoldódjon ez a probléma?

2014. jan. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, a filmet átkonvertálod aviba, kisebb fájlban. NTFS -re lehet ekkora fájlt tenni, de kezeli a tv az ntfs fájlrendszert?


A tv használatijában lehet benne van.

2014. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gond csak az, hogy HD film, aviba nem hiszem, hogy átrakhatom, a lényeg amúgy is az lenne, hogy HD legyen :) A kézikönyv csak annyit ír erről, hogy: "győződjön meg róla, hogy a memóriakulcs FAT32 típusra van formattálva."
2014. jan. 29. 21:44
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ez volt a gondom,sőt a dvd filmet sem tudja lejátszani csak a avi-t.Nem is tudok olyan tv-t ami le tudna játszani hd filmet ahogy te szeretnéd.Én nemrég vettem a tv-t 3 kilóért és kérdeztem az eladót én is ,hogy tudna avi-N kívül mást lejátszani,és a válasz az hogy NEM.
2014. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lajos54 ***** válasza:
Darabold el a filmet kisebb, 2 GB alatti részekre, és úgy tedd a pendrive-ra, egymás után. Legfeljebb annyi lesz a kényelmetlenség, hogy "többrészes" filmed lesz, de legalább meg tudod nézni.
2014. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sajtból van a hold : ***** válasza:

Ne beszéljetek már zöldségeket... :)

A Samsung TV-k 2012 óta gyártott SZINTE minden HD vagy FullHD modellje támogatja az adathordozókat és az azokon használt NTFS fájlrendszert is. Így könnyedén lejátszható egy .mkv fájl.

2014. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült! Kisebb beállítás a TV-n és a Pendrive-on egyaránt, NTFS-el lejátsza. Köszönöm a segítségeteket, ha nem adtok tippeket, exFAT után talán meg se próbáltam volna :)
2014. jan. 30. 21:09
 7/7 Atika04 válasza:

szerintem is butaság hogy nem leht igy filmet lejátszani. az én LG smartom is mindenevő.

arra remélem figyeltél hogy milyen az olvasási sebessége a pendrive nak, mert előfordul a gyengébb minőségű nagy kapacitású pendrive-okkal hogy felpakolsz r egy 20 gigás filmet és akadni kell mert a tv nem tudja bepufferelni a lassu olvasási sebesség miatt

2014. febr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!