Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a fájlokat Word-ről az eredeti formátumra? Valamit elállítottam a laptopomon és minden doksi Word-re változott, megnyitáskor csak kódokat, számokat látni!

Figyelt kérdés

Valamit elállítottam a laptopomon. Magam sem tudom hogy mit és hogyan. Sajnos minden dokumentumot Word-re átkonvertált, így pld. az asztalra kirakott sokféle típusú dokumentum is Word formátumú lett, az érkező (Outlook) e-mailek mellékletei is Word dokumentumok, pedig nem is abban küldték.

Ha meg akarom nyitni bármelyiket, csak betűk, számok, hieroglifák. Segítene valaki azzal, hogy lépésről lépésre leírja, hogyan állítsam vissza? Ha sikerül, akkor minden doksi visszaáll? A régiek is?



2014. jan. 30. 06:54
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Valahol véletlenül elállítottad a fájltípusok társítását. A kiterjesztésből (a fájlnév utáni pont és 3-4 betű) lehet látni, hogy milyen fájltípusról van szó. Jobb egérgombbal rákattintasz a fájlra, majd a Tulajdonságokban megnézheted, melyik programhoz van társítva. Ott lehet módosítani is.
2014. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MSOffice, eszi a fene, nem ismeri fel a 2003-at a 2007, stb. Ezért telepítettem az ingyenes LibreOffice-t, az minden formátumra ment, mindent meg is nyit.
2014. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kkovax38 ***** válasza:

FileFormatConverter


A 2003- as is csak ezzel ismeri fel a 2007-es office adatokat

2014. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!